Jeugd openingstoernooi 2023


Zondag 26 maart 2023 organiseren we op ons park een openingstoernooi voor onze jeugdleden van LTC de Schelde. Jullie mogen inschrijven met een vriendje of vriendinnetje. Hij/zij hoeft geen lid te zijn van onze club maar je mag natuurlijk ook met een clubgenootje inschrijven.

Het openingstoernooi begint om 11 uur en is om 13.30 uur klaar. Na afloop doen we nog een spelletje. Ouders, opa’s oma’s, broertjes, zusjes mogen jullie komen aanmoedigen. Gezellig als er publiek is! Voor de jeugdleden die meespelen verzorgen wij een lekkere lunch!

Inschrijven via deze link.

We maken er met elkaar weer een gezellig toernooi van! Doen jullie mee?

Snel inschrijven want vol=vol.

Inschrijven kan tot en met 23 maart 2023.

Groeten,

Esther Vendrik en Digna van der Baan (jeugdcommissie)